projektpraca.eu

Doradca telefoniczny klienta

EXPECTES
  • Dodano: 25 stycznia 2023
  • Ważna do: 08 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Szukasz nowej pracy? Chcesz zarobić fajne pieniądze a dodatkowo nabyć nowe doświadczenie w pracy? Twoim głównym zadaniem będzie telefoniczne umawianie klienta na spotkanie, bez pobierania danych wrażliwych. Praca w biurze w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego !!!

My gwarantujemy:

-prace w systemie jednozmianowym: 8.00-16.00( grafik dostosujemy do Twoich potrzeb) plus 2 soboty

-stabilne zatrudnienie, umowa zlecenie

-gwarantowaną stawkę godzinowa 16,41 zł netto.

-premie tygodniowe

-pomoc liderów na każdym etapie

NIE stawiamy żadnych granic- również wiekowych. (Jedyny wyjątek -to nie zatrudniamy uczniów/ studentów do 26 r.ż. )

Agencja Pracy Tymczasowej Expectes sp. z o.o sp. kom.

Wymagania

dyspozycyjność, otwartość, komunikatywność