projektpraca.eu

Doradca techniczno - handlowy

TERNOL S.C. M.Puchała, M.Zawadzki
  • Dodano: 28 maja 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024
132
2024-05-28 2024-06-30

Opis stanowiska pracy

  • Pozyskiwanie oraz obsługa nowych i dotychczasowych Klientów TERNOL,
  • Analiza potrzeb Klientów i dostosowanie do nich oferty produktowej,
  • Działania akwizycyjno-marketingowe dotyczące towarów i usług ofertowanych przez TERNOL,
  • Badanie rynku – analizowanie wiedzy o Klientach i konkurencji,
  • Rozwój sieci sprzedaży w zakresie agregatów prądotwórczych,
  • Prowadzenie przekazanych przez TERNOL projektów oraz inwestycji,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Nadzorowanie jakości usług realizowanych przez pracowników / współpracowników TERNOL,
  • Sporządzenie sprawozdań miesięcznych podsumowujących realizację powierzonych obowiązków,
  • Bieżące informowanie TERNOL o sugestiach Klientów dotyczących jakości towaru, cen oraz usług oferowanych przez firmę.

    WYNAGRODZENIE

    7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiągniętych wyników,
  • praca w młodym, zgranym zespole,
  • swoboda w realizowaniu zadań,
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

  • komunikatywność, systematyczność,
  • doświadczenie handlowe we współpracy z klientami biznesowymi
  • reprezentowanie firmy podczas targów oraz eventów branżowych
  • zadaniowe nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej,
  • umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i rozmów handlowych,
  • współpraca z innymi działami: serwisu, logistyki,
  • nastawienie na długotrwałą chęć współpracy

Kontakt z pracodawcą

695206824

Adres e-mail

praca@ternol.pl