projektpraca.eu

Doradca techniczno - handlowy

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 15 marca 2024
  • Ważna do: 29 marca 2024

Opis stanowiska pracy

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Bezpośredni kontakt z klientem w terenie oraz siedzibie firmy

  • Planowanie i umawianie spotkań

  • Pomoc w organizacji pracy działu handlowego

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy w porozumieniu z działem sprzedaży

  • Obsługa profilów w mediach społecznościowych

  • Tworzenie materiałów pomocnych w sprzedaży i prowadzonych kampaniach mailingowych

  • Tworzenie contentu marketingowego – posty, grafiki, filmy wideo

  • Organizacja imprez targowych w charakterze wystawcy

  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie ustalania celów, efektywności prowadzonych kampanii i weryfikacji leadów

  • Obsługa zapytań ofertowych w zakresie ich przekierowania w dziale handlowym

  • Budowania i podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami a także w wsparcie w pozyskiwaniu nowych odbiorców

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

Wymagania

Wymagania:

  • Sprawne posługiwanie się językiem angielskim

  • Mile widziana znajomość Google Ads

  • Dyspozycyjność do wyjazdów kilkudniowych (2-3 razy w roku)

  • Umiejętność kreatywnego myślenia

  • Chęć adaptacji w branży

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Silna motywacja i orientacja na określone cele

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego przy ciekawych projektach oraz zdobycie specjalistycznego doświadczenia technicznego

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Rozwój zawodowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Nowoczesne warunki pracy