projektpraca.eu

Doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki

Polonica D. Com Sp. z o.o. S.K.A.
  • Dodano: 12 maja 2021
  • Ważna do: 26 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D.COM Sp. z o. o. S.K.A., lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

Przedstawiciela Handlowego ds. Fotowoltaiki

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne
  • podtrzymywanie i rozwijanie relacji ze stałymi klientami firmy
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • koordynacja realizacji zamówień
  • wykonywanie audytu przed montażowego
  • podpisywanie umów z klientami

 Wymagania:

  • komunikatywność
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności argumentowania i zbijania obiekcji

 Oferujemy:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z własną bazą klientów
  • pakiet szkoleń branżowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • spotkania umawiane są przed Dział Call Center
  • ciągłe wsparcie managera

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem OLX. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.