projektpraca.eu

Doradca serwisowy

CK Motors
  • Dodano: 21 stycznia 2021
  • Ważna do: 04 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Serwis marek samochodowych Opel i Peugeot, poszukuje odpowiednich osób do działu obsługi Klienta serwisu.

Zadania:

- aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów,

- prowadzenie dokumentacji pojazdów,

- aktywna sprzedaż produktów i usług serwisowych oraz doradztwo dla Klientów firmy,

- udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów,

- analiza potrzeb i oczekiwań Klientów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

- system profesjonalnych szkoleń,

Wymagania

Oczekujemy od kandydatów:

- ugruntowanej wiedzy technicznej z zakresu motoryzacji,

- doskonałej organizacji pracy,

- wysokich zdolności komunikacyjnych,

- umiejętności sprzedażowych,

- praktycznej znajomości obsługi komputera i programów użytkowych,

- wysokiej kultury osobistej,

- czynnego prawa jazdy kategorii B.

Prosimy o dopisek w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez CK Motors, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ochrony takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. tzw. RODO."