projektpraca.eu

Doradca klienta

WOJAS S.A.
  • Dodano: 16 września 2024
  • Ważna do: 20 września 2024
391
2024-09-16 2024-09-20

Opis stanowiska pracy

Praca w salonie obuwniczym w Galerii Echo Kielce, praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę, praca również w weekendy więc osoba musi być dyspozycyjna.

zakres obowiązków:

aktywna i profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze Standardami Firmy

doradztwo Klientom przy doborze obuwia i środków do ich czyszczenia, pielęgnacji i impregnacji

realizacja planów sprzedażowych

budowanie długotrwałych relacji z Klientem

wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem salonu

Wymagania

Nasze wymagania

  • praca z ludźmi to Twój żywioł
  • lubisz codzienne wyzwania
  • jesteś otwarty/a, komunikatywny/a i zaangażowany/a
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • potrafisz budować relacje, a praca w grupie sprawia Ci przyjemność
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży modowej

oferujemy

  • umowa o pracę/umowa zlecenie
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych celów
  • program rabatowy dla pracowników na produkty marki Wojas
  • przyjazna atmosfera pracy

Kontakt z pracodawcą

667600234

Adres e-mail

pl126@wojas.eu