projektpraca.eu

Doradca Klienta

NORD CAPITAL SP. J.
  • Dodano: 20 marca 2023
  • Ważna do: 03 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Nord Capital prowadzi rekrutację na stanowisko Doradca Klienta w Placówce Bankowej. Umowa na pełny etat, praca w godzinach 9-17, weekendy wolne. Szkolenie wdrożeniowe. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży. Miejsce pracy Starachowice.

Na czym polega praca?

Bieżąca obsługa klientów zgodnie z wyznaczonymi standardami pod sztandarem jednego z największych banków w kraju, aktywne pozyskiwanie Klientów, dopasowywanie oferty, sprzedaż produktów finansowych, budowanie i utrzymywanie pozytywnych i profesjonalnych relacji z naszymi klientami, dbanie o nienaganny wizerunek firmy.

Wymagania

Czego oczekujemy?

Proaktywnej postawy, chęci zdobywania klientów i zamykania sprzedaży, doświadczenia w sprzedaży lub chęci nauki tej umiejętności, komunikatywności i zaangażowania, oraz empatii w pracy z klientami, umiejętności pracy zespołowej i partnerskiej, wykształcenia co najmniej średniego – bardziej cenimy umiejętności, niż papierki, więc nie przejmuj się, jeżeli nie masz magistra.