projektpraca.eu

Doradca klienta

TWOJEWIDZIMISIĘ
  • Dodano: 29 listopada 2021
  • Ważna do: 15 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy chętnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Doradcy Klienta.

Jeżeli jesteś osobą :

- komunikatywną,

- interesującą się bieżącymi trendami,

- odpowiedzialna i rzetelną,

- posiadającą doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta,

- umiejącą pracować w zespole,

- samodzielną,

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Oferujemy:

- pracę na pełen etat

- miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

- atrakcyjny system premiowy

Doświadczenie w branży optycznej będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji.

Cv prosimy składać w formie elektronicznej na podany adres e-mail, lub osobiście w naszym salonie przy ulicy Bodzentyńskiej 24.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne CV i list motywacyjny prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TwojeWidzimisię w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- profesjonana obsługa naszych klientów,

- dbałość o estetyczny wygląd salonu, gabinetu oraz witryny,

- dokonywanie drobnych napraw,

- budowanie trwałych relacji z klientami.