projektpraca.eu

Doradca klienta

PrimaTel
  • Dodano: 18 listopada 2019
  • Ważna do: 31 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz ciekawej pracy w przyjaznym zespole?

 Lubisz rozmawiać i nie boisz się nowych wyzwań?

 Idealnie trafiłeś!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: konsultant telefoniczny.

Twoim zadaniem będzie telefoniczny kontakt z klientem w celu zaproszenia na bezpłatne spotkanie.

Nie ważne czy masz 18 lat czy 60! To jest praca dla każdego, wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

Gwarantowana stawka na godzine 11 zł do ręki

- pewne i nieograniczone zarobki (podstawa godzinowa + motywacyjny system premiowy),

-  wynagrodzenie wypłacalne zawsze na czas,

- konkursy z nagrodami pieniężnymi i nie tylko,

- pracę w godzinach 8-16 (+ 2 wybrane soboty),

- pomoc kadry na każdym etapie pracy,

- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy tylko:

* Komunikatywności,

* Chęci do pracy,

* Podstawowej obsługi komputera,

* Punktualności.