projektpraca.eu

Doradca klienta

Quiosque
  • Dodano: 12 września 2019
  • Ważna do: 12 października 2019

Opis stanowiska pracy

QUIOSQUE (czytaj Kiosk) to kobieca marka odzieżowa, która towarzyszy Klientkom już od 25 lat. Nasz zespół tworzy kolekcje i stylizacje , które odkrywają piękno każdej kobiety.

QUIOSQUE to ludzie kreatywni , otwarci  i entuzjastycznie nastawieni do otoczenia. Jeśli chcesz być jedną z nas i razem z nami cieszyć się modą i pracą z ludźmi dołącz do naszego zespołu jako :

Doradca Klienta

Oferujemy:

? umowę o pracę
? duże zniżki na zakupy w Quiosque
? przyjazny program wdrożeniowy
? wyjątkową i niekorporacyjną atmosferę pracy

Oczekujemy:

? otwartości na kontakt z Klientką
? motywacji i chęci do pracy
? uśmiechu na co dzień
? umiejętności pracy w zespole
? dokładności i sumienności w codziennych zadaniach
? zaangażowania
? doświadczenie w sprzedaży mile widziane ale niekonieczne
? gotowości do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia - także w soboty i niedziele

Główne zadania:

? przyjazna, zgodna ze standardami obsługa Klientek
? przygotowanie kolekcji do sprzedaży
? ekspozycja i dbałość o prezentację kolekcji w salonie