projektpraca.eu

Doradca Klienta w Dziale Serwisu

Folwark Samochodowy Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 maja 2019
  • Ważna do: 27 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Dealer Mitsubishi, Suzuki, Hyundai, poszukuje osób do działu obsługi Klienta serwisu.

Główne zadania:

- aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów, prowadzenie dokumentacji pojazdów,

- aktywna sprzedaż produktów i usług serwisowych oraz doradztwo dla Klientów firmy,

- analiza potrzeb i oczekiwań Klientów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

- system profesjonalnych szkoleń,

- pracę w firmie z wieloletnią tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Wymagamy:

- wiedzy technicznej z zakresu motoryzacji,

- doskonałej organizacji pracy,

- wysokich zdolności komunikacyjnych,

- umiejętności sprzedażowych,

- praktycznej znajomości obsługi komputera i programów użytkowych,

- wysokiej kultury osobistej,

- czynnego prawa jazdy kategorii B

Prosimy o dopisek w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Folwark Samochodowy Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia 95/46/WE. tzw. RODO