projektpraca.eu

Doradca klienta, Sklep Zebrano Rano

Green Food MB
  • Dodano: 18 kwietnia 2019
  • Ważna do: 18 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Sklep ze zdrową żywnością w Galerii Korona poszukuje osobę na stanowisko Doradcy Klienta.

"Zebrano Rano" prężnie rozwijająca się sieć delikatesów ze zdrową żywnością, zajmująca się sprzedażą oraz doradztwem w wyborze wyspecjalizowanej żywności poszukuje energicznych, kreatywnych osób chcących brać udział w tworzeniu nowej, profesjonalnej jakości sprzedaży wyspecjalizowanych produktów spożywczych.

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa klienta z aktywnym wsparciem w wyborze zdrowych i ekologicznych produktów

- dbanie o ekspozycje produktów i wygląd sklepu

- czynności wspierające sprzedaż i funkcjonowanie sklepu zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Wymagania

- doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta w branży zdrowia i ekologiczna żywność

- jest zainteresowana zdrowym trybem życia i zdrowym odżywianiem

- jest ambitna i zdyscyplinowana

- nie boi się wyzwań

- zna pakiet MS Office.

Administratorem Danych Osobowych jest Green Food MB, z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji Green Food MB, z siedziba w Kielcach na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Jeśli wyraża również Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Green Food MB z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".