projektpraca.eu

Doradca klienta Premium

Największa firma w Polsce w swojej branży
  • Dodano: 09 maja 2024
  • Ważna do: 23 czerwca 2024
131
2024-05-09 2024-06-23

Opis stanowiska pracy

Największa firma w Polsce w swojej branży poszukuje osób na stanowisko

DORADCA KLIENTA PREMIUM

 Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie:

  •   podstawa: 5.000 zł – 8000 zł

  •   premia kwartalna: 8.000 zł – 20.000 zł

  •   prowizja za sprzedaż bez limitu

Możliwość indywidualnej ścieżki rozwoju (menadżerska, finansowa, szkoleniowa)

Zadaniowy system pracy poprzedzony skutecznym wdrożeniem (w tym online)

Wymagania

  • posiadasz  doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem i/lub obsługą klienta

  • posługujesz się biegle językiem polskim w mowie i piśmie

  • masz gotowość do poznania i wdrożenia nowoczesnych metod sprzedaży

  • potrafisz dobrze zorganizować pracę

  • cenisz sobie emocje i wolisz budowanie relacji z ludźmi bardziej niż wypełnianie tabelek w excelu

  • przedsiębiorczość i zorientowanie na cel to Twoje mocne strony

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie i co ważne nie figurujesz w KRK

Adres e-mail

renswiercz@pzu.pl