projektpraca.eu

Doradca klienta - konsultant

Prima Tel
  • Dodano: 31 lipca 2020
  • Ważna do: 31 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz ciekawej pracy w przyjaznym zespole?

 Lubisz rozmawiać i nie boisz się nowych wyzwań?

 Idealnie trafiłeś!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: konsultant ds. obsługi klienta

Twoim zadaniem będzie telefoniczny kontakt z klientem w celu zaproszenia na bezpłatne spotkanie.

Oferujemy:

  • pewne i nieograniczone zarobki (podstawa godzinowa + motywacyjny system premiowy) ,
  • wynagrodzenie wypłacalne zawsze na czas,
  • pracę w godzinach 8-16 (+ 2 wybrane soboty),
  • pomoc kadry na każdym etapie pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

Od kandydatów oczekujemy tylko:

* Komunikatywności,

* Chęci do pracy,

* Podstawowej obsługi komputera,

* Punktualności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 507413887.