projektpraca.eu

Doradca klienta ds. Nieruchomości - Kielce i okolice

Konsus nieruchomości&finanse
  • Dodano: 12 maja 2021
  • Ważna do: 26 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

Systematyczne pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości  Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości Współpraca z zespołem oraz partnerami Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami Realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

Preferowane doświadczenie w sprzedaży Koncentracja na pozyskiwaniu nowych klientów Nastawienie na cel Systematyczność i pracowitość Bardzo dobra organizacja pracy Samodzielność w podejmowaniu decyzji Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów Szkolenie i wdrożenie przygotowujące do pracy Agenta Nieruchomości Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging) Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów) Program szkoleń dodatkowych (prawne, sprzedażowe, menadżerskie) Jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia