projektpraca.eu

Doradca klienta ds. Nieruchomości - Kielce i okolice

Konsus nieruchomości&finanse
  • Dodano: 17 lutego 2021
  • Ważna do: 03 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Konsus nieruchomości&finanse poszukuje kandydatów na stanowisko:
Doradca klienta ds. Nieruchomości - Kielce i okolice.

Opis stanowiska:
Aktywne wyszukiwanie ofert nieruchomości,
Koordynowanie wpływających zapytań ofertowych,
Przeprowadzanie transakcji kupna/sprzedaży, najmu/wynajmu nieruchomości,
Przygotowanie ofert oraz prezentacja nieruchomości,
Utrzymywanie trwałej i profesjonalnej relacji z klientami .

Oczekujemy:
Efektywności w działaniu,
Umiejętności pracy w zespole,
Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
Dyspozycyjności.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie (wysokie prowizje),
Pracę w młodym , energicznym i kreatywnym zespole,
Niezbędne narzędzia pracy,
Liczne szkolenia wewnętrzne.
Jeśli jesteś zainteresowany nieograniczonymi możliwościami zdobywania wiedzy oraz nielimitowanym potencjałem zarobkowym jest to praca właśnie dla Ciebie!

Kontakt z pracodawcą
606-273-895
Adres e-mail
wj@konsus.co