projektpraca.eu

Doradca klienta ds. nieruchomości - Kielce i okolice

Konsus nieruchomości&finanse
  • Dodano: 11 lutego 2021
  • Ważna do: 25 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Konsus nieruchomości&finanse poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca klienta ds. Nieruchomości - Kielce i okolice.

 Opis stanowiska:

Aktywne wyszukiwanie ofert nieruchomości,

Koordynowanie wpływających zapytań ofertowych,

Przeprowadzanie transakcji kupna/sprzedaży, najmu/wynajmu nieruchomości,

Przygotowanie ofert oraz prezentacja nieruchomości,

Utrzymywanie trwałej i profesjonalnej relacji z klientami .

Oczekujemy:

Efektywności w działaniu,

Umiejętności pracy w zespole,

Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

Dyspozycyjności.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (wysokie prowizje),

Pracę w młodym , energicznym i kreatywnym zespole,

Niezbędne narzędzia pracy,

Liczne szkolenia wewnętrzne.

Jeśli jesteś zainteresowany nieograniczonymi możliwościami zdobywania wiedzy oraz nielimitowanym potencjałem zarobkowym jest to praca właśnie dla Ciebie!