projektpraca.eu

Doradca Klienta Biznesowego

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 maja 2019
  • Ważna do: 17 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu, u nas znajdziesz:
Świetną atmosferę - z chęcią przychodzisz do pracy; Przejrzysty i klarowny system premiowania - na bieżąco wiesz ile zarobiłeś;
Stawka do 30 zł/ h netto;
Zbieramy zamówienia - nie czytamy z kartek, reklamujemy swoimi słowami;
Pomoc managerów - na każdym etapie sprzedaży;
Manager jest wsparciem - na każdym etapie pracy pomaga i doradza;
Wspieramy i motywujemy do osiągania coraz wyższych wyników;
Krótkie szkolenie;

Jeżeli :

lubisz rozmawiać,
nie boisz się wyzwań,
jesteś pełny energii i chęci do działania,

DOŁĄCZ DO NAS , a zaoferujemy CI :

zarobki - do30 zł/h !
atrakcyjny, motywacyjny system premiowana
świetną atmosferę
opiekę sympatycznych i wykwalifikowanych managerów,
pełny pakiet szkoleń,

Wymagania

umiejętność negocjacji i generowania chęci posiadania;
dar przekonywania;
wysoka komunikatywność;
otwartość;
bardzo dobra dykcja;
miły głos;
wysoka kultura osobista;

Poszukujemy tylko 4 zdecydowanych osób !