Doradca klienta biznesowego T-Mobile - przyjemna praca- nowy projekt!

Call&More
  • Dodano: 28 lutego 2020
  • Ważna do: 28 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Pracuj na łatwym projekcie kierowanym do klienta biznesowego jednej z największych sieci w Polsce!

 Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

- informowanie klienta o produkcie kierowanym do klienta biznesowego,

- dbanie o wysoki standard obsługi i zadowolenia klienta.

Jeśli lubisz pracować z ludźmi, czujesz się pewnie w kontaktach z klientami, a ponadto chcesz rozwijać swoje kompetencje handlowe- to praca właśnie dla CIEBIE!!!

Wymagania

Wymagania:

-Podstawowa znajomość obsługi komputera;

-Chęć uczenia się, pozytywne nastawienie;

-Zaangażowanie;

-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

Oferujemy:

-Świetną atmosferę;

-Stabilną stawkę godzinową 17,00 zł za godzinę;

-Realny do osiągnięcia system prowizyjny;

-Pracę w nowoczesnym biurze;

-Elastyczny grafik (projekt działa w godz.: 8:30-17:30)

Za szkolenie otrzymasz 500 zł!

Sprawdź Sam.

Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883).