projektpraca.eu

Doradca handlowy - Key Account Manager (Sprzedaż flotowa)

Fix Forum Lider Sp. z o.o. Salon Citroena
  • Dodano: 09 lipca 2019
  • Ważna do: 31 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Nowych Klientów Flotowych;
  • Prowadzenie spotkań biznesowych;
  • Wprowadzenie polityki flotowej i rabatowej u Klientów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Współpraca z firmami CFM;
  • Realizacja celów ilościowych i jakościowych;
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych;
  • Reprezentowanie firmy podczas eventów i akcji marketingowych;

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Pasja do sprzedaży bezpośredniej i samochodów;
  • Orientacja na cele, wyniki, rezultaty;
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej mile widziane;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B poparte wynikami;
  • Komunikatywność, samodzielność i systematyczność w działaniu;
  • Zaangażowanie i inicjatywa;
  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego (gwarantująca swobodne wypowiadanie się również na tematy zawodowe) -będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność;

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym;
  • Dedykowany dla działu sprzedaży flotowej system prowizyjny;
  • Udział w szkoleniach rozwijających kompetencje;
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.