projektpraca.eu

Doradca Grupy Lux Med - nowa lokalizacja w Kielcach

Grupa Lux MEd
  • Dodano: 22 stycznia 2018
  • Ważna do: 10 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy największą siecią prywatnych poradni medycznych w Polsce, która gwarantuje obsługę medyczną wszystkich specjalizacji oraz badania diagnostyczne na najwyższym poziomie. Obecnie poszukujemy dodatkowych osób do Działu Obsługi Klienta. Mamy dla Ciebie stałe godziny pracy od 8:30 do 16:30 Przygotowaliśmy również dla Ciebie stałe wynagrodzenie ( 2100 zł) oraz wysoką prowizję. Gwarantujemy umowę zlecenia z pełnym ubezpieczeniem, a po okresie próbnym umowę o pracę. Będziesz odpowiedzialny za: - przekazywanie informacji o akcji dla poszczególnych rejonów kraju , - przestawianie placówek Grupy LuxMed wraz z grafikiem lekarzy - rezerwację wariantów medycznych

Wymagania

Gwarantujemy: - Pracę w dynamicznej rozwijającej się branży medycznej ze stabilnym zatrudnieniem, - Płatne szkolenie ( 500 zł ) przygotowujące do pracy, - Pełne wyposażenie stanowiska w niezbędne narzędzia pracy, - Swobodną atmosferę która sprzyja rozwojowi, - Wsparcie trenerów, - Możliwość korzystania z Pracowniczej Karty Rabatowej - Praca w ścisłym centrum Czekamy na osoby: - Komunikatywne, - Umiejące pracować w zespole, - Odpowiedzialne, - Pełnoletnie, Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.