projektpraca.eu

Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych

Komis samochodowy
  • Dodano: 26 lutego 2021
  • Ważna do: 31 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Przeprowadzenie pełnego procesu sprzedażowego samochodów używanych.

Przygotowanie pojazdu, dodawanie ogłoszeń, obsługa klienta w pełnym zakresie finansowanie/ubezpieczenie. Monitoring rejestru ubezpieczeń i ogłoszeń. Przedstawianie oferty w rozmowie bezpośredniej, telefonicznej i mailowej. Dbałość o ekspozycję pojazdów.

Wymagania

Z uwagi na szacunek do naszego i Państwa czasu proszę nie wysyłać CV jeśli jesteś osobą, która nie ma zamiaru pracować tylko siedzieć za biurkiem. Nie wynagradzamy za podpisaną z nami umowę, a za wyniki rzeczywistej pracy. Poszukujemy osoby nie bojącej się ani pracy fizycznej ani pracy intelektualnej. Pracownik musi posiadać wysoką kulturę osobistą, nienaganny strój pod względem estetycznym. Oczekujemy kreatywności, odpowiedzialnego podejścia do stawianych oczekiwań, doświadczenia w budowaniu relacji z klientem i PEŁNEGO zaangażowania. Posiadanie prawo jazdy, znajomość podstawowych programów komputerowych. Znajomość branży motoryzacyjnej- rynku samochodów używanych.