projektpraca.eu

Doradca ds. sprzedaży quadów i rowerów

Autoryzowany dealer marki Polaris
  • Dodano: 24 maja 2024
  • Ważna do: 07 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany dealer marki Polaris rekrutuje na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Analiza potrzeb konsumentów i przygotowywanie ofert handlowych,
- Bezpośrednia sprzedaż dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych,
- Sprzedaż akcesoriów związanych z doposażeniem pojazdów,
- Wsparcie przy doborze odpowiedniej formy finansowania – zakupu pojazdu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy),
- Dbałość o poprawne dokumentowanie transakcji,
- Uczestnictwo i reprezentowanie marki w eventach branżowych.

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży,
- Zdolność do pozyskiwania nowych Klientów,
- Dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
- Wyznaczanie priorytetów w działaniu,
- Ukierunkowanie na realizację planów sprzedażowych,
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- Prawo jazdy kat. B.- mile widziane.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- Bogaty system wynagradzania oparty o czynniki jakościowe i ilościowe,
- Wdrożenie oraz szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta,
- Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
- Zniżki na firmowe produkty i usługi,
- Przyjazną atmosferę,
- Wyjazdy integracyjne.

CV proszę przesyłać na adres  daniel.luszczak@offroadworld.pl

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Off Road World spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Ściegiennego 274, 25-116 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0001029292, NIP: 6572978017; REGON  524960243.