projektpraca.eu

Doradca ds. nieruchomości

Konsus nieruchomości&finanse
  • Dodano: 11 września 2024
  • Ważna do: 25 września 2024
163
2024-09-11 2024-09-25

Opis stanowiska pracy

KONSUS to działające od 2010 r. biuro  nieruchomości, w którym pracują specjaliści ds. sprzedaży i wynajmu.

Aktywnie, kompleksowo i elastycznie przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces sprzedaży bądź zakupu nieruchomości.

Zakres Obowiązków:

wsparcie klientów w procesie sprzedaży nieruchomości, pozyskiwanie nieruchomości , profesjonalne przygotowanie ofert nieruchomości, utrzymywanie relacji z klientem.

Nasze wymagania:

wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, terminowość, umiejętność nawiązywania relacji z klientem, umiejętność zarządzania czasem, tworzenie rozwiązań i proaktywna postawa.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, Wsparcie ze strony doświadczonych agentów, Wsparcie administracyjne i marketingowe oraz technologiczne, Możliwość rozwoju, budowania zespołów sprzedażowych, Wsparcie specjalistów: grafika, fotografa, Pracę w dynamicznym zespole, w którym doświadczeni ludzie pracują z młodymi z dużą inicjatywą Telefon służbowy

Dlatego jeśli chcesz rozwijać się w branży nieruchomości i zarabiać duże pieniądze, zależy Ci na znalezieniu pracy na dłużej, w dobrej atmosferze i wspierającym zespole, chcesz uczyć się od najlepszych, masz cechy i umiejętności, które wg nas powinien mieć skuteczny sprzedawca nieruchomości, to KONSUS jest naprawdę miejscem DLA CIEBIE!

Kogo obecnie szukamy? Specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości – zarówno wśród doświadczonych agentów, jak i osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę na rynku nieruchomości.

Jeśli czujesz, że razem nam po drodze – zapraszamy! ????

Kontakt z pracodawcą

606273895

Adres e-mail

wj@konsus.co

606273895