projektpraca.eu

Doradca ds. nieruchomości

Konsus nieruchomości&finanse
  • Dodano: 19 marca 2024
  • Ważna do: 02 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku, z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zakup nieruchomości za gotówkę, a także pośrednictwo finansowe.

Obecnie poszukujemy do współpracy osoby na stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: • bezpośrednią i kompleksową obsługę Klientów w zakresie obrotu nieruchomościami • poszukiwanie nowych Klientów • pozyskiwanie ofert nieruchomości • przygotowanie ofert i prezentowanie nieruchomości • uczestniczenie w negocjacjach między stronami • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami firmy • dbanie o dobry wizerunek firmy Poszukujemy osób: • zainteresowanych rynkiem nieruchomości • szybko nawiązujących kontakty • zdeterminowanych do osiągania wysokich przychodów • o wysokiej kulturze osobistej • dobrze zorganizowanych • posiadających umiejętność obsługi komputera • mile widziane osoby posiadające doświadczenie w branży nieruchomości lub doświadczenie w sprzedaży Oferujemy: • wysokie wynagrodzenie • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, smartfon z LTE, aparat fotograficzny • dedykowany system CRM do obsługi zleceń • wsparcie marketingowe • szkolenia doskonalące (w tym szkolenia wstępne) • jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie całego Zespołu

Aplikuj: wj@konsus.com , adres biura: Nieruchomości KONSUS Kielce, aleja IX Wieków Kielc 4a/17, tel. 606273895