projektpraca.eu

Doradca ds. Nieruchomości

Konsus nieruchomości&finanse
  • Dodano: 12 października 2021
  • Ważna do: 26 października 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Konsus finanse&nieruchomości

Poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Nieruchomości

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości, prezentowanie nieruchomości klientom, wprowadzanie ofert do systemu nawiązywanie i utrzymywanie stałej pozytywnej relacji z klientami finalizowanie transakcji

Oferujemy:

wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników, elastyczny czas pracy - bez konieczności siedzenia w biurze, profesjonalne narzędzia pracy, program systemu baz danych nieruchomości telefon służbowy, szkolenia branżowe, wsparcie merytoryczne dla osób bez doświadczenia, wprowadzenie teoretyczne i praktyczne

Jeżeli interesuje Cię tematyka nieruchomości, jesteś osobą dynamiczną i kreatywną. Jeśli cenisz sobie niezależności elastyczny czas pracy to czekamy na Twoje CV. CV prosimy przesyłać na adres: wj@konsus.co

Kontakt z pracodawcą

606273895

Adres e-mail

wj@konsus.co

606273895