projektpraca.eu

Doradca biznesowy

BRDK sp. z o.o.
  • Dodano: 27 stycznia 2020
  • Ważna do: 27 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się finansami oraz księgowością zatrudni lub podejmie współpracę z osobą na stanowisko doradcy biznesowego.

Praca polega na poszukiwaniu przedsiębiorców potrzebujących usług księgowych oraz doradztwa finansowego.

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia;
  • wynagrodzenie stałe oraz premię sprzedażową;
  • wsparcie zespołu specjalistów;
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży oraz poszerzenia wiedzy z zakresu finansów.

Poszukujemy:

  • osoby komunikatywnej, która z łatwością nawiązuje kontakty;
  • doradcy, który kompleksowo zanalizuje potrzeby klienta i dobierze odpowiednią ofertę;
  • aktywnych przedstawicieli z bazą klientów, którzy uzupełnią swą ofertę o produkty finansowe;
  • osoby z kontaktami wśród przedsiębiorców;
  • jesteśmy otwarci na osoby pracujące, szukające możliwości dodatkowego zarobku.

Zadania:

  • poszukiwanie klientów na usługi rachunkowe, finansowe oraz administracyjne;
  • sprzedaż produktów finansowych dla firm oraz osób indywidualnych;
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami i nieustanny monitoring ich potrzeb;
  • realizowanie planów sprzedażowych;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji na adres praca@brdk.pl