projektpraca.eu

Digital transformation manager

Playada Sp. z o.o. BMW ZK Motors
  • Dodano: 14 września 2020
  • Ważna do: 31 października 2020

Opis stanowiska pracy

? Opracowywanie i realizacja cyfrowej strategii biznesowej Dealera
? Ocena obecnych możliwości i zasięgu Dealera online w celu opracowania i wdrożenia zindywidualizowanego Action Planu
? Koordynacja i rozwój cyfrowych systemów, interfejsów i procesów biznesowych poprzez wykorzystanie systemów BMW Group
? Stałe zarządzanie i monitorowanie działalności firmy online
? Wsparcie i doradztwo w zakresie działań związanych z pozyskiwaniem potencjalnych Klientów oraz działań marketingowych
(Pre-Communication/Prereservation, Online Sales, E-Mail Marketing, Dealer CRM)
? Wsparcie w tworzeniu wymaganych analiz / raportów danych
? Wsparcie efektywnego wykorzystania kanałów komunikacji online
? Osoba pierwszego kontaktu w temacie nowych trendów i projektów online oraz ich wdrażania w sprzedaży detalicznej

Wymagania

? Udokumentowane, udane wdrożenia procesów i zarządzanie projektami
? Gromadzenie danych i ich analiza
? Doświadczenie w branży handlu i / lub doradztwie jest dodatkowa zaleta
? Znajomość branży motoryzacyjnej
? Kreatywność i szeroka wiedza o zasobach online (prawdziwa pasja do innowacji i cyfryzacji,
wiedza o sprzedaży online i mediach społecznościowych)
? Doświadczenie techniczne (IT)
? Silne umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem
? Motywacja i entuzjazm do przeprowadzania zmian
? Umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej również na poziomie biznesowym
? Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
OFERUJEMY:
? możliwość rozwoju zawodowego
? umowę o prace
? prace w młodym, energicznym zespole
? możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań