projektpraca.eu

Digital Performance Specialist (Growth Hacker)

Angloville Sp. z o.o.
  • Dodano: 06 czerwca 2024
  • Ważna do: 20 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Widełki: 7 000- 10 000 zł netto

Kontrakt: B2B

Lokalizacja: Kielce

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Kilka słów o Nas...

  • Angloville należy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.
  • Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.
  • Dzięki naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.
  • Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.
  • Angloville oraz nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in:  Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.
  • Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.
  • Stawiamy na różnorodność -w naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata.

Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

Dołącz do Naszego Teamu!

Czym będziesz się zajmować:

  • Zarządzanie kontami reklamowymi Angloville na platformach Meta, Google, TikTok, Microsoft Ads, obejmującymi rynki anglojęzyczny, włoski i polski, z uwzględnieniem ich planowania, ustawiania, optymalizacji i prowadzenia.
  • Korzystanie z narzędzi do wysyłki newsletterów (preferowane Mailchimp, Mailshake) w sposób swobodny i efektywny.
  • Korzystanie z systemów CRM (preferowane Hubspot, Pipedrive, Zoho) z pełną swobodą.
  • Swobodne korzystanie z Google Analytics 4 oraz Google Tag Managera.
  • Optymalizacja kampanii marketingowych w celu obniżenia kosztu pozyskania leadów (CPL) oraz kosztu akwizycji klientów (CPA).
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania leadów na wszystkich rynkach
  • Pisanie krótkich tekstów reklamowych, z możliwością wsparcia copywritera przy dłuższych tekstach.
  • Tworzenie grafik przy użyciu Canvy.
  • Praca na rynkach: anglojęzycznym, włoskim i polskim.
  • Skuteczne wykorzystanie narzędzi AI, w tym Chat GPT.
  • Regularne spotkania online w języku angielskim przy użyciu Google Meet.
  • Analiza działań konkurencji oraz dostosowywanie strategii w odpowiedzi na wyniki tych analiz.
  • Analiza działań zewnętrznej agencji SEO

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Umiejętność wyznaczania strategii, planowania zadań krótko- i długoterminowych, zarządzania budżetem marketingowym na poziomie min. 2 mln rocznie
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną współpracę z międzynarodowymi zespołami - min. C1 (warunek konieczny)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej (samodzielność, sumienność, zaangażowanie, wytrwałość).
  • Strategiczne myślenie oraz łatwość oceny spraw w szerszym kontekście biznesowym.
  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy.
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży turystycznej lub edukacji językowej.
  • Doświadczenie w narzędziach AI i gotowość do wdrożenia ich będąc w nowej roli.

Korzyści pracy w Angloville:

  • Możliwość współtworzenia jednego z najszybciej rozwijających się startupów edukacyjnych w Europie, biura w 6 krajach w Europie i Azji.
  • Konkurencyjność w branży marketingu na rynku kieleckim.
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B w organizacji o wysokiej kulturze pracy, pełnej wyzwań i możliwości.
  • Możliwość tworzenia i zarządzania własnym zespołem i wdrażania własnych pomysłów.
  • Dodatkowa opieka medyczna oraz karta MultiSport.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Zniżki na usługi platformy językowej.
  • Praca w centrum Kielc z wygodnym dojazdem.
  • Comiesięczne spotkania integracyjne.
  • Nieszablonowe podejście do pracy - Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • Wspierający i zaangażowany zespół menedżerski.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy.

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę