projektpraca.eu

Dietetyk

NATURHOUSE
  • Dodano: 02 lutego 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Naturhouse Sp. z o.o. NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukuje do swojego centrum dietetycznego w Staszowie osoby do pracy na stanowisku: Dietetyczki Miejsce pracy: Staszów Region: świętokrzyski Obowiązki: ? fachowa obsługa klienta według schematu ustalonego przez centralę Naturhouse. ? prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse. ? zdobywanie zaufania klienta ? zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse. ? nadzorowanie i kierowanie pracą ekspedientki ? przygotowywanie materiałów merytorycznych na polecenie centrali Naturhouse

Wymagania

Wymagania: ? wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia i pochodne). ? zorientowanie na klienta ? komunikatywność ? łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem ? zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań ? wysoka kultura osobista ? mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta Oferujemy: ? umowę o pracę na cały etatu ? wynagrodzenie część stała + premie ? szkolenie na koszt firmy ? możliwości rozwoju osobistego ? satysfakcję z wykonywanej pracy ? miłą atmosferę pracy i regularne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Skontaktujemy się z wybranymi osobami