projektpraca.eu

Diagnosta laboratoryjny

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach
  • Dodano: 25 października 2021
  • Ważna do: 12 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

RCKiK w Kielcach zatrudni Asystenta diagnostyki laboratoryjnej w Pracowni Hematologii i Koagulologii Działu Laboratoryjnego.

Oferujemy:

- stabilną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

- wynagrodzenie brutto od 4200 zł plus wysługa lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego;

- gratyfikację jubileuszową po 20,25,30,35,40 latach pracy;

Zakres obowiązków: pobieranie próbek krwii od krwiodawców i pacjentów, wykonywanie badań oraz analiza i opracowywanie wyników badań, udział w ekipach wyjazdowych dotyczących poboru krwi w terenie.

Więcej na temat oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej www.rckik.kielce.com.pl w zakładce BIP/Ogłoszenia/Nabór pracowników.

Oferty należy przesyłać do 12 grudnia 2021 r. na adres mailowy sekretariat@rckik-kielce.com.pl

z podaniem w temacie "Diagnosta laboratoryjny".

Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną znajdującą się pod ogłoszeniem na naszej stronie internetowej

Wymagania

Wykształcenie wyższe na kierunku analityka medyczna (studia magisterskie bądź podyplomowe), koniecznie aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego, dyspozycyjność.

Mile widziani tegoroczni absolwenci.