projektpraca.eu

Diagnosta laboratoryjny

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach
  • Dodano: 11 stycznia 2021
  • Ważna do: 31 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy pracownika na stanowisko diagnosty laboratoryjnego w dziale immunologii transfuzjologinczej. Praca zmianowa, w systemie równoważnym (od 7:35 do 12 godzin).

Zakres obowiązków: Wykonywanie i dokumentowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami: - rutynowych badań immunohematologicznych (oznaczenie grupy krwi, wykonanie próby zgodności), - badań konsultacyjnych ? diagnostyka alloprzeciwciał odpornościowych, NAIH, niepożądanych reakcji poprzetoczeniowych, diagnostyka konfliktu matczyno-płodowego, - dobór krwi do przetoczeń; Udzielanie telefonicznych konsultacji; Wykonywanie codziennej kontroli jakości badań.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie miesięczne brutto uzależnione od posiadanego doświadczenia  4000 zł - 4500 zł + dodatki (wysługa 5%-20%, dodatek nocny, inne), możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.    

Więcej informacji na temat oferty znajduje się na naszej stronie internetowej www.rckik-kielce.com.pl w zakładce BIP/Ogłoszenia/Nabór pracowników. Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o pracę, dostępną pod adresem: https://bip.rckik-kielce.com.pl/ogloszenia/nabor-pracownikow

 

Wymagania

wykształcenie wyższe magisterskie, aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego, mile widziane zaświadczenie upoważniające do samodzielnego wykonywania badań immunohematologicznych i autoryzacji wyników, co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku diagnosty.

Podobne oferty