projektpraca.eu

Customer service/sprzedaż i obsługa klienta zagranicznego

FOODjobs
  • Dodano: 21 października 2020
  • Ważna do: 04 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

FOODjobs dla swojego klienta producenta rozwiązań technicznych dedykowanych utrzymaniu higieny w zakładach produkujących żywność poszukuje osób na stanowisko:

Customer Service/Obsługa Klienta Eksportowego

miejsce pracy: Kielce ? siedziba

zasięg działania: cały świat

Zadania jakie będziesz realizował/ła na tym stanowisku:

  • obsługa zamówień bieżących,
  • współpraca z firmami transportowymi, agencjami celnymi,
  • kontakt z klientami międzynarodowymi przez: social media, rozmowy telefoniczne, targi, spotkania
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami pozyskanymi,
  • dodawanie nowych kontaktów do bazy,
  • nawiązywanie nowych relacji biznesowych
  • tworzenie kart klientów oraz formularzy zamówień,
  • współpraca z działem marketingu i produkcji,
  • współudział w tworzeniu produktów

Wymagania

Szukamy kilku osób, jeśli znasz:

  • dobrze j.angielski - swobodnie komunikujesz się w mowie i piśmie

lub

  • znasz j. niemiecki - swobodnie komunikujesz się w mowie i piśmie

lub

  • znasz j. hiszpański - swobodnie komunikujesz się w mowie i piśmie

lub

  • znasz j.rosyjski - swobodnie komunikujesz się w mowie i piśmie

oraz znasz:

  • procedury celne lub szybko się uczysz
  • masz doświadczenie w kontakcie z klientem zagranicznym

Prześlij swoje cv na adres: office@foodjobs.pl

W zamian za Twój czas zaoferujemy:

  • umowę o pracę,
  • jasną ścieżkę kariery zawodowej,
  • możliwość dynamicznego awansu w firmie produkcyjnej z dużym potencjałem
  • awans stanowiskowy dopasowany do Twoich umiejętności
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego: podstawa + jasny system premii
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, etc.
  • w przyszłości możliwość podróży służbowych poza granice kraju