projektpraca.eu

Cukiernik

Kawiarnia
  • Dodano: 06 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce Opis stanowiska pracy: Przygotowywanie i dekorowanie ciast, deserów oraz sałatek owocowych; Porcjowanie i pakowanie gotowych wyrobów; Zapewnienie najwyższej jakości produktów; Przestrzeganie przepisów sanitarno-epidemiologicznych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych; Utrzymywanie czystości na i w około stanowiska pracy; Praca zmianowa;

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; Dyscypliny w zachowaniu czystości i higieny pracy; Aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych; Oferujemy: Pracę w renomowanej firmie; Motywacyjny system wynagrodzeń; Wsparcie w trudnych sytuacjach losowych; Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych; Smaczne posiłki Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ewentualnie list motywacyjny) na adres mailowy praca@pcwo.pl w tytule proszę wpisać "Cukiernik". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"