projektpraca.eu

Copywriter/ Social media copywriter

Adshock
  • Dodano: 28 stycznia 2021
  • Ważna do: 11 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Marzy Ci się praca w młodym, kreatywnym zespole?

Jesteś ambitną osobą i lubisz wyzwania?

Pozytywna atmosfera w pracy jest dla Ciebie bardzo ważna?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi ?TAK? to szukamy właśnie Ciebie!

AdShock to zespół skupiający specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego.

Doskonale wiemy jak podnosić wyniki sprzedażowe naszych Klientów.

Wyznaczamy nowe standardy w zakresie działań marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Wykorzystując autorską technologię SEO opracowaną na bazie wieloletnich analiz naukowych przyczyniamy się do sukcesu biznesowego naszych Klientów.

Więcej informacji znajdziesz na: https://adshock.pl/

Cały czas się rozwijamy, a obecnie do naszego zespołu szukamy:

Copywritera/ Social media copywritera

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • terminowe przygotowanie, modyfikacje i realizacje planu publikacji ciekawych, angażujących a równocześnie sprzedażowych treści w j. polskim,
  • tworzenie tekstów uwzględniających poszczególne kroki ścieżki konsumenta,
  • tworzenie treści marketingowych odpowiednich dla cold mailingu,
  • tworzenie treści, mających na celu budowanie społeczności, wokół marek firmy i nie tylko (w szczególności na portalach Facebook i Linkedin),
  • moderacja postów na portalach społecznościowych firmy,
  • wprowadzanie stworzonych treści na strony www i social media,
  • udział w niestandardowych projektach we współpracy z innymi działami firmy,
  • aktywne poszukiwanie i opracowywanie kreatywnych pomysłów na nowe treści,
  • korekta językowa tekstów stworzonych przez innych członków zespołu,
  • udział w planowaniu działań content marketingowych,
  • monitorowanie trendów rynkowych, w poszukiwaniu interesujących tematów,
  • analiza skuteczności opublikowanych materiałów oraz raportowanie.

W zamian oferujemy Ci:

  • współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, którzy wspólnymi siłami budują najszybciej rozwijającą się firmę w tej branży
  • możliwość rozwoju oraz uczestnictwa w różnorodnych projektach z wykorzystaniem   nowoczesnych technologii
  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stabilne formy zatrudnienia
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia - umowa o pracę/umowa o współpracę
  • udział w projektach dla znanych i cenionych marek
  • dużą swobodę w realizacji ambitnych, długofalowych projektów
  • pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, w których to pracownicy budują kulturę organizacyjną
  • możliwość udziału w szkoleniach i dostęp do materiałów edukacyjnych

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • świetnej  znajomości języka polskiego (ortografia, interpunkcja, stylistyka),
  • bogatego słownictwa,
  • umiejętności pisania ciekawych tekstów pod użytkownika/klienta, tak by dotrzeć do różnych grup docelowych i społecznych,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • kreatywności,
  • umiejętności odnalezienia się w każdym temacie, a jeśli trafi się nieznana dotychczas tematyka, umiejętności samodzielnego odnalezienia źródła na bazie którego stworzysz nowy, oryginalny tekst,
  • doskonałej logiki wypowiedzi,
  • umiejętności dostosowania stylu do komunikatu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w zawodzie poparte portfolio w pisaniu w j. polskim tekstów reklamowych, sprzedażowych lub artykułów na strony www,
  • doświadczenie w tworzeniu tekstów marketingowych i działań w social media, w szczególności na LinkedInie oraz Facebooku
  • umiejętność znalezienia i dobrania odpowiednich grafik do stworzonych tekstów