projektpraca.eu

Content Specialist / Social Media Marketer

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 20 stycznia 2020
  • Ważna do: 20 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Angloville ? to jeden z najszybciej rosnących startupów edukacyjnych w Europie. Od 2011 roku zmieniamy to, jak świat podróżuje i uczy się języków obcych. Nasza innowacyjna metodologia pozwoliła nam dotrzeć do 8 rynków europejskich i ponad 8000 ludzi z kilkunastu krajów rocznie.Należymy do grupy spółek, które generują obroty na poziomie 40 milionów złotych rocznie. Współpracujemy z wieloma firmami Fortune 500. Jesteśmy młodą, dynamiczną, nastawioną na innowacje organizacją, tworzoną przez pasjonatów startupów, edukacji i międzynarodowych podróży. Mówili o nas m.in.: The Lonely Planet, Forbes, Money.pl, Puls Biznesu, TVP, Gazeta Wyborcza.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, Angloville chcąc wspierać kielecki rynek pracy szuka WYJĄTKOWYCH osób do teamu marketingowego na stanowisko Content Specialist / Social Media Marketer

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

* jesteś osobą kreatywną i pomysłową

* interesujesz się wiedzą z obszaru biznesu (marketingu, e-commerce, nowych mediów),

* posiadasz doświadczenie w pracy z contentem (serwisy WWW, czasopisma, prasa lokalna),

* content marketing i media społecznościowe nie mają dla Ciebie tajemnic i potrafisz skutecznie zaangażować czytelnika,

* masz "lekkie pióro" - pisanie tekstów nie sprawia ci problemu

* potrafisz doskonale zorganizować sobie czas pracy, jesteś terminowy,

* angażujesz się w projekty, umiesz je poprowadzić całkowicie samodzielnie

* swobodnie poruszasz się w social media, i w internecie

* masz doświadczenie i nie boisz się wystąpień publicznych

* chcesz samodzielnie rozwijać nowe stanowisko w firmie i nie boisz się wyzwań

Czym będziesz się zajmować:

* prowadzenie social media: przygotowywanie contentu na Facebooka, LinkedIna, Instagrama, Twittera

* prowadzenie wywiadów z kursantami i native speakerami

* realizacja vlogów / relacji z kursów Angloville

* pisanie artykułów na bloga Angloville

* social selling poprzez Brand24

* prowadzenie webinarów / dni otwarte Angloville online

* przygotowywanie wszelkiego rodzaju treści pod promocję kursów Angloville

Czego od Ciebie oczekujemy:

* doświadczenia pracy z contentem z obszaru marketingu i e-commerce,

* wykształcenia kierunkowego: dziennikarstwo, filologia polska, PR

* znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2

* mile widziane, umiejętności obróbki

Korzyści pracy w Angloville:

* umowa o pracę,

* praca w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,

* comiesięczne spotkania integracyjne,

* nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!

* możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu,

* zniżki na usługi językowej platformy online oraz na programy Angloville

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie:

Wraz ze swoim CV podeślij nam swoje portfolio, czyli:

prowadzisz kanał na YouTube? prześlij nam link do niego

prowadzisz bloga? Pokaż go nam

prowadzisz swoje social media lub innych firm? Pochwal się

piszesz artykuły? Załącz jeden z nich

na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę