projektpraca.eu

Cieśla szalunkowy, zbrojarz, robotnik budowlany

Klaver
  • Dodano: 29 maja 2023
  • Ważna do: 12 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Pracownik budowlany – Polska, Województwo Śląskie

(cieśla szalunkowy, zbrojarz, robotnik budowlany)

Praca na terenie województwa śląskiego.

Jeśli masz doświadczenie w budownictwie i szukasz oficjalnej pracy na dłuższy czas, mamy dla Ciebie świetną ofertę

Opis prac :

-  cieśla szalunkowy - deskowanie ścian i stropów

- zbrojarz - cięcie, gięcie i wiązanie zbrojenia

- robotnik budowlany - prace pomocnicze prze cieślach i zbrojarzach

Ofertujemy:

- umowa o pracę

- stała praca na dłuższy okres czasu

- darmowe zakwaterowanie

- darmowy transport do pracy

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

Daria +48577901944

Dominika +48570901033

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Будівельний робітник – Польща, Сілезькe воєводство

(опалубник, арматурник, будівельник - помічник)

Робота в Сілезькому воєводстві.

Якщо ви маєте досвід роботи в будівництві і шукаєте офіційну працю на довший період часу, ми маємо для вас чудову пропозицію

Опис вакансії :

- тесля опалубки - опалубка стін і стель

- арматурник - різання, згинання та в'язка арматури

- підсобний робітник - допоміжні роботи опалубників та арматурників

Ми пропонуємо

- трудовий договір

- постійну роботу на тривалий період часу

- безкоштовне проживання

- безкоштовний транспорт до роботи

Для більш детальної інформації

Дарія +48577901944

Домініка +48570901033

Працюємо з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 16:00!

Klaver Sp. z o.o., вул. Гмінна 131, 42-221 Ченстохова (KRAZ 18450 )

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie

- dobra kondycja fizyczna

- chęć do pracy

Вимоги

- досвід роботи

- добра фізична форма

- бажання працювати