projektpraca.eu

Cieśla lub grupa cieśli

A.S.M. NOWAK BUDOWNICTWO
  • Dodano: 25 marca 2024
  • Ważna do: 08 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana "A.S.M BUDOWNICTWO" zatrudni cieśli, bądź brygadę cieśli.
✅ Zakres obowiązków:
- Wykonywanie szalunków pod konstrukcje żelbetowe
- Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych typu Doka
-Wykonywanie pozostałych zleconych prac ogólnobudowlanych
- Rozbiórka stropów, kosmetyka
✅ Wymagania:
-Wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich
- Umiejętność szalowania ścian, słupów, stropów, ramp, schodów itp.
-Praktyczna znajomość systemów typu Doka
- Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
- Znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie
✅ Oferujemy:
- Pracę "od zaraz"
-Praca w Warszawie (Dzielnica Włochy)/i nie tylko
- Wynagrodzenie stałe, terminowe, w zależności od umiejętności i doświadczenia (STAWKA GODZINOWA od 30 do 40 zł netto)
- Ilość godzin w miesiącu: 200/220
-Zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy
☎️ Więcej informacji pod numerem telefonu 535-304-804,
575 304 805