projektpraca.eu

Cieśla lub grupa cieśli

A.S.M. Nowak Budownictwo
  • Dodano: 31 marca 2023
  • Ważna do: 14 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana "A.S.M BUDOWNICTWO" zatrudni cieśli bądź brygadę cieśli.

✅ Zakres obowiązków:
???? Wykonywanie szalunków pod konstrukcje żelbetowe
???? Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych typu Doka
???? Wykonywanie pozostałych zleconych prac ogólnobudowlanych
???? Rozbiórka stropów, kosmetyka

✅ Wymagania:
???? Wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich
???? Umiejętność szalowania ścian, słupów, stropów, ramp, schodów itp.
???? Praktyczna znajomość systemów typu Doka
???? Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
???? Znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie

✅ Oferujemy:
???? Pracę "od zaraz"
???? Praca w Warszawie/i nie tylko
???? Wynagrodzenie stałe, terminowe, w zależności od umiejętności i doświadczenia (STAWKA GODZINOWA od 30 do 35 zł)
???? Ilość godzin w miesiącu: 200/220
???? Zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd z Kielc

☎️ Więcej informacji pod numerem telefonu 535-304-804