Cieśla / betoniarz - prefabrykacja – bez znajomości języka niemieckiego

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 13 września 2024
  • Ważna do: 27 września 2024
50
2024-09-13 2024-09-27

Opis stanowiska pracy

Rekrutacja: Cieśla szalunkowy - betoniarz, prefabrykacja, Niemcy!

EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy - betoniarz

 Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Prace ciesielskie przy produkcji prefabrykatów betonowych. Składanie szalunków ścian, podestów, schodów i podciągów na podstawie dokumentacji technicznej. Zabudowywanie gotowego zbrojenia w formie i przygotowanie elementów do betonowania. Demontaż szalunku.

Wymagania:

Doświadczenie przy pracach ciesielskich i betoniarskich w zakładzie prefabrykacji. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Umiejętność pracy w zespole. Dyspozycyjność, rzetelność i systematyczność.

Oferujemy:

Długofalowe zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie działającej od blisko 30 lat. Wynagrodzenie wypłacane w Euro, do 10-tego każdego miesiąca. Dodatkowe premie do wynagrodzenia. Urlop wypoczynkowy płatny w Euro. Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu, dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od posiadanych umiejętności. Pracę w hali przez cały rok, niezależnie od pogody. Wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy (w pracy, urzędzie, u lekarza itp.). Polskojęzyczny zespół pracowników. Podatki od wynagrodzeń odprowadzane w Niemczech. Pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1. Możliwość otrzymania zaliczki. Indywidualny grafik zjazdów do Polski. Premię za polecenie pracownika. Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.

Zainteresowani? Kliknij i aplikuj!

Email: katarzyna.piwowar@exbud.pl   Telefon: 518 287 640

 Więcej informacji na naszej stronie: www.exbud.pl

Dołącz do nas już dziś i pracuj z najlepszymi!

Kontakt z pracodawcą

518 287 640

Adres e-mail

katarzyna.piwowar@exbud.pl