projektpraca.eu

Call Center Fotowoltaika

Polonica D.Com Sp. z o.o. S.K.A.
  • Dodano: 18 czerwca 2021
  • Ważna do: 02 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D.COM Sp z o. o. S.K.A.
lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych oraz okien i drzwi zatrudni:

TELEMARKETERA

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy telemarketera

  • kompetencje sprzedażowe i nastawienie na cel

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • dobra organizacja własnej pracy

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • samodzielność

Zadania na stanowisku:

  • telefoniczne umawianie spotkań dla Działu Sprzedaży

  • wsparcie Klientów w zakresie ich decyzji zakupowych

  • kreatywne podejście do sprzedaży

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • aktywna współpraca z innymi działami w firmie

Wybranym kandydatom pracodawca oferuje:

  • umowę zlecenie/ B2B, może być na część etatu jako praca dorywcza

  • pełne wsparcie doświadczonego managera

  • pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce