projektpraca.eu

Brygadzista

MB Recycling PGO sp. k
  • Dodano: 21 listopada 2019
  • Ważna do: 21 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

MB Recycling do grona stałych współpracowników poszukuje osobę na stanowisko: brygadzisty.

Miejsce pracy: Micigózd  k. Kielc.

Obowiązki:

- nadzór nad zmianą produkcji oraz aktywne uczestniczenie w pracach z nią związanych

- obsługa wózka widłowego

- nadzór nad parametrami pracy poszczególnych instalacji na swojej zmianie

- raportowanie do kierownika produkcji

- szkolenie nowych pracowników

- egzekwowanie przestrzegania zasad BHP.

 

Oferujemy:

- pracę w cyklu zmianowym

- możliwość rozwoju

- atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Wymagania

- doświadczenie na ww.  stanowisku min. 2 lata

- doświadczenie oraz uprawnienia pozwalające na obsługę wózka widłowego

- wykształcenie min. średnie

- sumienność, dyspozycyjność.

 

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o . Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".

Podobne oferty

Sprzątaczka

Piekarnia Cukiernia "WASIŃSCY" Iwona Janusek
  • Kielce
  • Wczoraj