projektpraca.eu

Brygadzista zmiany produkcyjnej

MB Recycling
  • Dodano: 16 maja 2019
  • Ważna do: 16 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

MB Recycling do grona stałych współpracowników poszukuje osobę na stanowisko: Brygadzista zmiany produkcyjnej.

Miejsce pracy: Piekoszów/Micigózd

Obowiązki:

- nadzór nad zmianą produkcji oraz aktywne uczestniczenie w pracach z nią związanych

- obsługa wózka widłowego

- nadzór nad parametrami pracy poszczególnych instalacji na swojej zmianie

- raportowanie do kierownika produkcji

- szkolenia nowych pracowników

- egzekwowanie przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

- pracę w cyklu III zmianowym (tygodniowym, 40 godz.)

- możliwość rozwoju

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

- doświadczenie na ww stanowisku min. 2 lata

- doświadczenie oraz uprawnienia pozwalające na obsługę wózka widłowego

- wykształcenie min. średnie

- sumienność, dyspozycyjność.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, kótrego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następujacej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgode na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rektutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o nastepujacej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartch w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o.Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym róznież na inne stanowiska."