Brygadzista, Kierownik projektu, Koordynator ekipy-wykończenia wnętrz

Nor-Mal Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 marca 2024
  • Ważna do: 28 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Firma NOR-MAL Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko: Kierownik projektu, Brygadzista, Koordynator ekipy budowlanej - wykończenia wnętrz

Ogólny zakres obowiązków obejmuje: kierowanie ekipą budowlaną, kontrola jakości prac, obmiary powykonawcze, nadzorowanie tempa i terminów, wyznaczanie zadań ekip, kontrola zapotrzebowania materiałowego, uczestnictwo w naradach budowy, rozwiązywanie bieżącym problemów technicznych, transport ekipy z/do miejsca zakwaterowania oraz budowy.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki pracy

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat lub B2B

• Bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy z Kielc - samochód firmowy

• Pracę w przyjaznym, zgranym i zaangażowanym zespole

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szkolenia w zawodzie

• Terminowe wypłaty w wysokości 6900zł miesięcznie oraz procentowy udział od zysku z obsługiwanych inwestycji

• Premię za polecenie pracownika

Miejsce pracy: delegacje na terenie Polski - głównie woj. mazowieckie, łódzkie i świętokrzyskie (delegacje od poniedziałku do piątku)

www.nor-mal.pl

Wymagania

• Doświadczenie w pracach wykończeniowych

• Doświadczenie w kierowaniu ekipą budowlaną

• Umiejętność organizacji pracy własnej

• Odpowiedzialność i rzetelność

• Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

• Prawo jazdy kat. B

• Umiejętność czytania projektów budowlanych i znajomość materiałów

• DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY W DELEGACJI NA TERENIE POLSKI