projektpraca.eu

Brygada budowlana - delegacja po Polsce

Enerko Energy
  • Dodano: 11 września 2024
  • Ważna do: 25 września 2024
76
2024-09-11 2024-09-25

Opis stanowiska pracy

ENERKO ENERGY Sp. z o.o. jest firmą budowlaną działającą w branży hydrotechnicznej. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem elektrowni OZE, dostawą technologii w postaci turbin wodnych, automatyki, budownictwem niskoenergetycznym. Wdrażamy szereg nowych rozwiązań do budownictwa hydrotechnicznego i przemysłowego  mającego na celu efektywne wykorzystanie energii. Aktualnie poszerzamy nasz obszar działalności i wybudowaliśmy nowy zakład produkcyjny z zapleczem biurowym w Szczukowicach k. Kielc.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ -tki na stanowisko:

Brygada budowlana - min 3-5 osób

Miejsce pracy: delegacja - Polska

Opis zadań:

  • Żelbety, zbrojenie, murowanie, szalowanie itp,;
  • Wykonywanie prac fizycznych zleconych przez kierownika budowy;
  • Utrzymanie w sprawności technicznej narzędzi wykorzystywanych podczas wykonywanych prac;
  • Dbanie o ład i porządek w miejscu wykonywania pracy,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe / średnie;
  • Doświadczenie przy robotach budowlanych;
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i skrupulatność;
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji od poniedziałku do piątku;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.enerko.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt z pracodawcą

780095049

Adres e-mail

rekrutacja@enerko.pl