projektpraca.eu

Brukarz / pomocnik brukarza / cała ekipa brukarska

AD-MARN
  • Dodano: 22 marca 2023
  • Ważna do: 05 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy brukarzy, pomocników brukarzy, a także całych ekip brukarskich.

Praca w Kielcach (aktualny kontrakt planowany na ok. 1-1,5 roku).

Zapewniamy:

- umowę o pracę

- terminowe, co miesięczne wynagrodzenie

- odzież roboczą

- sprzęt

Wymagania:

- prowadzenie ewidencji godzin na budowie oraz raportów z wykonanych prac danego dnia (wymóg dotyczy osoby, która będzie pełniła funkcję brygadzisty ; wymóg nie dotyczy wszystkich pracowników na to stanowisko)

- osoba pełniąca funkcję brygadzisty -  wymóg konieczny prawo jazdy kat. B

- dbałość o powierzony sprzęt oraz auto

- doświadczenie zawodowe

- dobra organizacja pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- umiejętność pracy w grupie

- dyspozycyjność również w soboty

Stawka godzinowa ustalana indywidualnie, w zależności od posiadanego doświadczenia.