projektpraca.eu

Blacharz samochodowy

FOLWARK SAMOCHODOWY Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 stycznia 2022
  • Ważna do: 27 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

FOLWARK SAMOCHODOWY poszukuje kandydatów na stanowisko Blacharz Samochodowy.

Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

CV proszę wysyłać z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Folwark Samochodowy Sp. z o.o.  w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.

Wymagania

-            Minimum 3 lata doświadczenia w dziale blacharskim (mile widziane w autoryzowanym serwisie samochodowym)

-            Umiejętność samodzielnego wykonywania napraw blacharskich

-            Prawo jazdy kat. B

-            Umiejętność pracy w zespole

-            Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

-            Umiejętność pracy pod presją czasu

-            Kultura osobista i punktualność