projektpraca.eu

Biuro Obsługi Klienta Specjalista ds. Sprzedaży

GASTRO EXPERT Sp z o o
  • Dodano: 19 maja 2022
  • Ważna do: 02 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Biuro Obsługi Klienta Specjalista ds Handlowych
Do Biura obsługi klienta osobę z mile widzianą znajomością języka zachodniego.
Opis zadań na stanowisku: Bieżąca obsługa klientów, dbanie o bardzo dobre relacje z klientami,
dbanie o dokumentację handlową (umowy, oferty, kartoteki CRM, itp.) Weryfikowanie
potrzeb klientów oraz trendów rynkowych, nadzór nad współpracą i realizacją zamówień,
pozyskiwanie oraz budowanie bazy nowych klientów, przygotowywanie wycen dla klientów.
Preferowani kandydaci ze znajomością branż techniczno mechanicznych oraz z podstawami znajomości chemii.
Zaangażowanie i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów. Akceptacja zmian i otwartość na nowości.
Wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne. Dobra organizacja czasu pracy.
Przy zatrudnieniu na umowę o prace wynagrodzenie stale plus premia uznaniowa o wynikow finansowych.

Wymagania

Prawo jazy B