Bezpłatne szkolenie - Arkusze Kalkulacyjne z Edytorami Tekstu w Pracy Biurowej

FFM
  • Dodano: 29 marca 2023
  • Ważna do: 12 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do zapisów na zdalne BEZPŁATNE SZKOLENIE w ramach projektu aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością.
ARKUSZE KALKULACYJNE Z EDYTORAMI TEKSTU W PRACY BIUROWEJ.

OFERUJEMY:

- Przeszkolenie w w/w zakresie,
- Wypłacamy STYPENDIUM  za każdą
  godzinę szkolenia,
- Bezpłatne materiały szkoleniowe,
- Na czas szkolenia opłacamy składki na ubezpieczenie
   oraz gwarantujemy ubezpieczenie NNW
- Zaświadczenie i CERTYFIKAT- BEZPŁATNIE
Po szkoleniu możesz podjąć staż z zatrudnieniem lub
   zatrudnienie w obszarach związanych z tematyką szkolenia.

Wymagania

ZAPRASZAMY:

- Absolwentów do 5 lat po ukończeniu szkoły wyższej oraz studentów ostatniego
  roku studiów wyższych (mgr, lic., inż.) --
-posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- biernych zawodowo

Zainteresowane osoby prosimy o przesłania CV na adres kielce@ffm.pl z dopiskiem w tytule „Szkolenie”

KONTAKT:

739 976 571
ul. Planty 16c/5 ; Kielce

*Oferta realizowana jest w ramach projektu „Start kariery” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.