projektpraca.eu

Betoniarz - zbrojarz, praca stała

BETARD SP. Z O.O.
  • Dodano: 19 września 2024
  • Ważna do: 03 października 2024
45
2024-09-19 2024-10-03

Opis stanowiska pracy

BETARD Sp. z o.o. produkująca elementy prefabrykowane zatrudni w KIELCACH pracowników na stanowisko betoniarz zbrojarz:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zbrojeń elementów prefabrykowanych,
  • wykonywanie elementów betonowych,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • sprawdzenie zgodności wykonanych elementów z dokumentacją.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, możliwość przyuczenia w zawodzie, niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie betoniarz zbrojarz,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę, wózek widłowy lub ładowarkę,
  • odpowiedzialność.

Kontakt z pracodawcą

510192985

Adres e-mail

kadry.kielce@betard.pl